Miejsce obrad

Centrum Konferencyjne

Centrum Konferencyjne w Kołobrzegu to doskonałe miejsce na organizację wydarzeń biznesowych, konferencji, targów i kongresów.

Znajdujące się w obiekcie wielofunkcyjne, klimatyzowane sale konferencyjne są wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne. Pomieszczenia te można dodatkowo dzielić, co pozwala na elastyczne dopasowanie przestrzeni hotelu do wymagań danego wydarzenia.NoclegiHotel AQUARIUS

w Kołobrzegu to miejsce w otoczeniu pięknego parku, zaledwie kilka kroków od morza. Wyjątkowa przestrzeń hotelu pozwoli Ci poczuć się swobodnie.

W tym niezwykłym miejscu łączącym piękno architektury, wysmakowany design oraz szlachetne wykończenia wnętrz poczujesz, że Twoje ciało odpoczywa, natchnione energią morza i słońca. Komfort i elegancja pokoi zapewnią Ci niczym nieskrępowany wypoczynek, spokój i wygodę.Hotel LEDA

jest nowoczesnym obiektem hotelowym w Kołobrzegu, położonym zaledwie 200m od morza. Znajduje  się w „nowej” części Kołobrzegu w otoczeniu ciszy i spokoju. Obiekt znajduje się w pobliżu  amfiteatru, co pozwala na pełne korzystanie z oferty rozrywkowej w sezonie oraz w niedalekiej odległości od  ścieżek pieszo-rowerowych gdzie można spędzać miło czas na wieczornych spacerach czy też przejażdżkach rowerowych.
Apartamenty Aquarius
(brak kategoryzacji) ofertują nocleg w pokoju o dużej powierzchni – około 50 m2, obejmującym salon z aneksem kuchennym, sypialnię, łazienkę i przedpokój. Aranżacja pomieszczeń jest przemyślana i zróżnicowana. W pokojach znajdują się wygodne i funkcjonalne meble, a w aneksie kuchennym nowoczesne wyposażenie - od zamrażarki, lodówki i zmywarki, do zastawy stołowej i garnków. Każdy apartament posiada balkon lub taras z widokiem na park, ogród lub kolorową fasadę hotelu.